Własne życie

Miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zawał, wylew, a może udar. Tak to dużo, dodatkowo dochodzą nowotwory i już wiemy, co poza wypadkami odbiera życie ludziom na całym świecie. Czy jesteśmy sobie winni? W pewnym stopniu na pewno, jednak dużo zależy od naszych uwarunkowań genetycznych.
W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się wynikowi naszego cholesterolu. Czasem, dobry humor oraz uśmiech na twarzy wcale nie muszą świadczyć o tym, że jesteśmy zdrowi i nic nas nie atakuje. Podstępny intruz powoli zadomawia się w naszym organizmie.

 

Po dłuższym czasie borykamy się, nie tylko z nieprawidłowymi wynikami, ale także już z chorobą, jak miażdżyca i inne. Nadwaga to początek złego, nieprawidłowy styl odbiera chęci do życia, często wpadamy w depresję, tracimy wiarę w siebie, zapominamy o własnym szczęściu i skupiamy się na problemie jakim jest nadwaga. Dodatkowe kilogramy mają wpływ na poziom cukru, cholesterol i wiele innych. Czy obecnie zastanawiasz się jak obniżyć poziom cholesterolu, a może glukozy? Czy jesteś pewien, że ten problem także Ciebie dotyczy? Naucz się panować nad własnym życiem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *