Twoja pralka odmówiła posłuszeństwa – jak sobie poradzić?

Pralki automatyczne – kiedy pojawiały się na rynku, wzbudzały zachwyt wszystkich gospodyń domowych. Lata mijają, a one wciąż uchodzą za niezbędny element wyposażenia domu. Mają jednak jedną wadę. Psują się w najmniej oczekiwanym, a przez to najmniej odpowiednim momencie. Na pewno to znacie, bo to spotyka nas wszystkich.

Twoja pralka odmówiła posłuszeństwa? To fatalna wiadomość. Pewnie stoisz przed dylematem, czy wzywać fachowca do naprawy, czy szukać nowego modelu. A to zaledwie początek problemów. Domownicy niecierpliwią się, bo ich ulubione ubrania leżą brudne. Chyba nie zamierzasz gromadzić ich wszystkich w koszu na pranie.

Naprawa to jedno, pranie nie może czekać

Nie zawsze specjaliści od napraw sprzętu mogą przybyć z odsieczą tego samego dnia. Czasem na wizytę fachowca trzeba czekać znacznie dłużej. Co gorsze, może się okazać, że naprawa jest nieopłacalna i potrzebna będzie nowa pralka. A to generuje dodatkowe problemy. Sterta prania nie musi czekać do momentu, aż zmienisz sprzęt.

Wystarczy, że zamówisz pranie na telefon. Ta innowacyjna usługa to wyjście naprzeciw oczekiwaniom wszystkich, którym pralki odmówiły posłuszeństwa. Po prostu dzwonisz, zgłaszasz potrzebę uprania określonych rzeczy i umawiasz się na konkretny termin ich odbioru. Tak, dobrze zrozumiałeś. Odbierzemy od Ciebie wszystko, co zechcesz uprać.

Proste, a jednak innowacyjne rozwiązanie

Istotą usługi prania na telefon jest umożliwienie klientowi wyprania, odświeżenia czy odplamienia ubrań i tekstyliów bez konieczności wychodzenia z domu. Sam przekonaj się, jakie to wygodne, korzystając z usług pralni EBS. Twoje rzeczy mogą lśnić czystością i świeżością – nawet, jeśli nie dysponujesz w danym momencie pralką.

Zapomnij o noszeniu prania do znajomych. Nie szykuj akcesoriów niezbędnych do ręcznego prania, nie będą Ci potrzebne. Powierz swoje ubrania i tekstylia profesjonalnej firmie. Odbierzemy od Ciebie rzeczy, upierzemy je, wyprasujemy i zwrócimy prosto do domu. Awaria pralki nie musi już być katastrofą.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *