Szybka nauka

Siedzisz na zajęciach? Chyba dzisiaj jest gorszy dzień, a może trudno CI się skoncentrować? Masz wrażenie jakby Twój wykładowca był kosmitą i nie wiesz co do Ciebie mówi? Tłum ludzi wokół Ciebie, wszyscy notują, a Ty tylko zerkasz i żadna informacja nie dociera do Ciebie.
To nic dobrego, wiele cennych informacji może uciec bezpowrotnie, pustka w głowie. Często studenci z czystego lenistwa wybierają Internet jako źródło wiedzy, wbrew pozorom mogą się wiele dowiedzieć, krok po kroku nawet nauczyć się zakładania wenflonu.

Technika zakładania wenflonu nie jest trudna, jednakże praktyka czyni mistrza. Warto wiedzę z sieci sprawdzić w dostępnych, naukowych publikacjach. Ludzie wiele opowiadają, czasem bzdury, byleby umieścić w Internecie jakieś informacje, komentarze.
Warto się zastanowić, czy sieć to dobre miejsce na zdobywanie wiedzy? Zależy może w jakim temacie, ale czy Ty albo Ty chciałbyś być leczony poprzez korzystanie z internetu. Młode pielęgniarki, pielęgniarze lub doktorzy często pomijają wykłady, a później na skróty chcą zdobyć wiedzę, która przemknęła bezpowrotnie przez palce. Czas na ogarnięcie się i myślenie.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *