Własne życie

Miażdżyca, nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, zawał, wylew, a może udar. Tak to dużo, dodatkowo dochodzą nowotwory i już wiemy, co poza wypadkami odbiera życie ludziom na całym świecie. Czy jesteśmy sobie winni? W pewnym stopniu na pewno, jednak dużo zależy od naszych uwarunkowań genetycznych.
W pierwszej kolejności warto przyjrzeć się wynikowi naszego cholesterolu. Czasem, dobry humor oraz uśmiech na twarzy wcale nie muszą świadczyć o tym, że jesteśmy zdrowi i nic nas nie atakuje. Podstępny intruz powoli zadomawia się w naszym organizmie.

 

Po dłuższym czasie borykamy się, nie tylko z nieprawidłowymi wynikami, ale także już z chorobą, jak miażdżyca i inne. Nadwaga to początek złego, nieprawidłowy styl odbiera chęci do życia, często wpadamy w depresję, tracimy wiarę w siebie, zapominamy o własnym szczęściu i skupiamy się na problemie jakim jest nadwaga. Dodatkowe kilogramy mają wpływ na poziom cukru, cholesterol i wiele innych. Czy obecnie zastanawiasz się jak obniżyć poziom cholesterolu, a może glukozy? Czy jesteś pewien, że ten problem także Ciebie dotyczy? Naucz się panować nad własnym życiem.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *